Kategorie
moje wiersze

madzia m.

madzia i ja ,to tak jak siostrybliźniaczki dwie , spotkałyśmy sie tu na królewskiej w internacie i odrazu wpadłyśmy w ramiona swe , powiem wam , że ta dziewczyna serduszko swoje oddała , bo sie szczerze w rokiczance zakochała , ona jest jak miś bo sie przytula do mnie dziś , to taka mała przytulanka , zawsze do swojego misia pawełka przytula sie nocą i z ranka , to taka nasza szkolna przytulanka , każdyo niej maży i śni , a ona uśmiech ma na swej ślicznej twarzy , ale ona tylko o jednym maży i śni i nie obchodzi ją już nikt inny

madzia i ja ,to tak jak siostrybliźniaczki dwie , spotkałyśmy sie tu na królewskiej w internacie i odrazu wpadłyśmy w ramiona swe , powiem wam , że ta dziewczyna serduszko swoje oddała , bo sie szczerze w rokiczance zakochała , ona jest jak miś bo sie przytula do mnie dziś , to taka mała przytulanka , zawsze do swojego misia pawełka przytula sie nocą i z ranka , to taka nasza szkolna przytulanka , każdyo niej maży i śni , a ona uśmiech ma na swej ślicznej twarzy , ale ona tylko o jednym maży i śni i nie obchodzi ją już nikt inny

7 odpowiedzi na “madzia m.”

oo chrzciny chrzciny będzie będzie zabawa będzie się działo tylko gdzie my znajdziemy takie ubranko do do chrztu w moim rozmiarze chyba że się ksiądz zgodzi i będę miała krótką sukieneczkę po pępek i rajstopki do połowy uda nie ma cosam sex

oj sylwinko nasza nie martw ty sie napewno coś sie znajdzie kolorowego , takiego eleganckiego , takiego wybuchowego , my cie do nas weźmiemy , a nawed cie za adoptujemy

agatko chodź do mnie i przytul się , ja w adopcje wezmę cię i dla ciebie miejsce u mnie znajdzie się xddd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink