Kategorie
historie z życia wzięte

czy dorośli są jak dorosłe dzieci ?

czy nasi rodzice są dorosłymi ludźmi ? czy małymi rozkapryszonymi dziećmi ? czy my jesteśmy dorosłymi dziećmi naszych dorosłych i mądrzejszych od nas ludźmi ? ciągle zadaje sobie , to pytanie czemu my i nasze dzieci muszą cierpieć , przez naszych dorosłych , mądrzejszych , odpowiedzialniejszych rodziców ? czemu nasze dzieci , są odpowiedzialne za błędy nasze ? czemu dorośli rodzice tak traktują swoich niewinnych wnuków , niczego niewinne dzieci ?

6 odpowiedzi na “czy dorośli są jak dorosłe dzieci ?”

Myślę, że nadal są dużymi dziećmi, w moim przypadku moi rodzice lubią mnie tak, jak chcą, i zawsze myślą, że zawsze mają rację, a ja zawsze się mylę.

no właśnie , moja mama to mnie tak traktuje jak bymbyła jak małe dziecko , które sobie nic nie załatwi i jest głupie bo nie widzi

moja zawsze traktowała mnie jak niedorobioną. Zawsze byłam gorsza od mojego rodzeństwa i zasługiwałam na mniej niż oni. Każdy mój partner był be, wszystko co lubiłam było na nie, nawet moje zapachy perfum to według niej jak dla gimnazjalistki. Niszczyła mi wszystko co mogła, więc się odcięłam i jak do tej pory mam spokój.

Masakra jak tak można. Na szczęście umnie jest ruwno traktowanie. Jeżeli mamie się nie podoba co robi np mój brat powie mu to. Jeżeli ja coś robię co mamie się nie podoba też to powie. I jeżeli ja mam coś do zrobienia nie ma zlituj tak samo jest z rodzeństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink