Kategorie
rozmowy wtoku

śmierć małego kamilka

4 odpowiedzi na “śmierć małego kamilka”

Dopiero teraz zauważyłam, że to dałaś na bloga. Nie można tego słuchać bez emocji, mimo, że o sprawie było głośno na całą Polskę i że już minął jakiś czas od pogrzebu Kamilka. Biedne dziecko. Ci rodzice powinni być na zawsze pozbawieni praw rodzicielskich i powinni być oboje w więzieniu przez całe życie bez żadnych warunków łagodzących. słów brak. I chyba na tym skończę, bo nie chcę pisać niecenzuralnych słów.

ja się tylko zastanawiam , czemu biednym ludzią niewinnym odbierane są dzieci , zamiast pomóc takim ludzią , a takim co piją znęcają się nad swoimi pociechami to nikt nie reaguje gdzie tu jest sprawiedliwość

Absolutnie masz rację. Zabierają, bo tak jest łatwiej. Da się do rodziny zastępczej. I dalej nikt się nie przejmuje. A przecież w tym wszystkim najważniejsze jest dziecko. Moim zdaniem trzeba pomóc, a potem myśleć jak prawnie rozwiązywaćinne kwestie. Może nie dochodziłoby do takich tragedii, lub przynajmniej było ich znacznie mniej, ale to wymaga zmian mentalności ludzi i systemu i zdrowego rozsądku a nie biurokracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EltenLink